ARCHLine.XP LT, to oprogramowanie do projektowania architektonicznego BIM (Building Information Modeling). Współpracuj za pomocą formatów IFC, DWG ™ i RVT ™. Oferujemy łatwe do opanowania i użytkowania oprogramowanie CAD/BIM w niespotykanej jak dotąd cenie na rynku.

Technologia BIM

ARCHLine.XP LT, to oprogramowanie do projektowania architektonicznego BIM (Building Information Modeling). Współpracuj za pomocą formatów IFC, DWG ™ i RVT ™. Oferujemy łatwe do opanowania i użytkowania oprogramowanie CAD/BIM w niespotykanej jak dotąd cenie na rynku.

ARCHLine.XP LT to idealne oprogramowanie BIM dla tych, którzy już posiadają umiejętności rysowania 2D i chcą poznać BIM. Program pomaga w tworzeniu wysokiej jakości projektów architektonicznych 3D i dokumentacji. Uzyskaj lepsze wyniki w krótszym czasie.

Wykorzystaj swoje dotychczasowe umiejętności

ARCHLine.XP LT wykorzystuje dobrze znane narzędzia CAD, dzięki czemu czas wdrożenia jest skrócony. Oprogramowanie wprowadza do pracy parametryzację oraz elementy BIM. Nie rysujesz już linii do reprezentowania elementów architektonicznych. Modelujesz ściany, płyty, drzwi i okna, które mają natychmiastową prezentację zarówno w 2D, jak i 3D. Jeśli musisz coś zmienić, oprogramowanie aktualizuje wszystkie widoki, rzuty, przekroje i elewacje. Jest to kompleksowe planowanie, w którym błędy i pomyłki można natychmiast wychwycić i usunąć.

Pakiet dla wzmocnienia efektów wizualnych

ARCHLine.XP LT i ARCHLine.XP LIVE – idealny pakiet

Przekształć swój model 3D z ARCHLine.XP LT w ARCHLine.XP LIVE, a będziesz mógł tworzyć wysokiej jakości obrazy wizualizacyjne, filmy i wirtualne spacery.

ARCHLine. XP LIVE umożliwia wizualizację architektury i przestrzeni wewnętrznych w czasie rzeczywistym, rośliny poruszające się na wietrze, falującą woda i inne cechy środowiskowe, takie jak pochmurne niebo, zachód słońca, ludzie, pojazdy itp. Efekt końcowy można uzyskać natychmiast — dzięki temu użytkownik zaoszczędzi czas potrzebny do renderingu obrazu. Może więc bez obaw wprowadzać modyfikacje i uwagi klienta „od ręki” i uruchamiać rendering. Program zapewnia szybki, wysoki jakościowo efekt nawet dla bardzo dużych i złożonych projektów..

Dlaczego warto?

Automatyczne wymiarowanie

Wystarczą 3 kliknięcia, aby zwymiarować rzut budynku.

Intuicyjny pasek narzędzi

Nie trać niepotrzebnie czasu. Dzięki intuicyjnemu paskowi sprawnie odnajdziesz poszukiwane narzędzie.

Obiekty parametryczne

Automatyczne dostosowanie się do zmian nanoszonych w projekcie zdecydowanie ułatwi i przyśpieszy Twoją pracę.

Praca na warstwach CAD 2D

Zarządzaj sprawnie i precyzyjnie obiektami, ich widocznością w projekcie, widoku czy też w arkuszu wydruku.

Parametryczne schody i rampy

Twórz różnorodne schody korzystając z bogato rozbudowanego modułu schodów.

Wymiana plików

Współpracuj z innymi projektami dzięki importowi/eksportowi IFC, możliwość wymiany plików formatach RFA, DWG, DXF, PDF, SKP, 3DS oraz pracy z danymi Cinema 4D czy też Artlantis

Zaawansowane funkcje dachu

Twórz złożone struktury, edytuj więźbę oraz konfiguruj warstwy dachu korzystając z zaawansowanych funkcji dachu.

Natywny format bibliotek

Importowanie i przeglądanie plików z Autodesk Revit (.RFA, .RVT) nie stanowi żadnego problemu dla programu ARCHLine. Obiekty zapisane w formacie .RFA przenoszą bezpośrednio parametry BIM, dlatego nie ma już konieczności pracy z blokami.

Wstawiaj niestandardowe okna

Edytuj i swobodnie zmieniaj obwiednie okien według własnych upodobań. Oglądnij załączony film i zainspiruj się!

Pracuj na plikach rastrowych

Mapy rastrowe, podkłady jpg, pliki PDF – zarządzaj mapami rastrowymi, podkładami jpg oraz plikami PDF z poziomu programu. Odpowiednia kalibracja nie będzie dla Ciebie wyzwaniem.

Wykorzystaj gotowe modele 3D i przekształcaj je na parametryczne obiekty

Zamieniaj obiekty 3D na parametryczne okna i drzwi. Nie twórz nowych komponentów –skorzystaj z gotowych obiektów 3D zapisanych w formatach: 3ds, skp, dxf, obj, rvt i ciesz się niesamowitą wygodą.

Twórz parametryczne kształty

Twórz dowolne parametryczne kształty w swoich projektach! Ściany osłonowe, zadaszenia żaglowe, a może imitacje dowolnych materiałów? Oglądnij film i zainspiruj się procesem tworzenia powłok organicznych na wzór Złotych Tarasów.

Galeria projektów?

Pobierz demo

Chcesz przekonać się o funkcjonalności programu? Pobierz wersję demonstracyjną i poznaj możliwości ARCHLine.XP LT.